ЗеПорушення

48

Всего нарушений

9

Максимум без нарушений

Принц Філіп перед смертю дав Чарльзу останні настанови, — ЗМІ

Герцог Единбурзький принц Філіп, який помер 9 квітня, перед смертю покликав свого сина принца Чарльза та висловив свою останню волю.

Вторник, 13 апреля 2021, 21:01

Про це повідомляє британське видання Mirror.

Зазначається, що, перебуваючи у лікарні після операції на серці, принц Філіп покликав свого сина Чарльза. Очевидно, герцог відчував наближення смерті, тож відверто поговорив із сином та озвучив йому три свої бажання.

Під час розмови з Чарльзом принц Філіп:

  • попросив доглядати за королевою Єлизаветою II та піклуватися про неї;
  • розповів, як слід опікуватися королівською родиною по  його смерті;
  • попросив повернути його додому, до Віндзорського палацу, аби піти з життя, перебуваючи в рідних стінах, а не на лікарняному ліжку.

Видання зазначає, що ця розмова могла відбутися 22 лютого. Тоді Чарльз повертався  з лікарні зі сльозами на очах. Вочевидь саме настанови батька його так розчулили.

Нагадаємо, 23 лютого стало відомо, що чоловік королеви Великої Британії Єлизавети II принц Філіп підхопив інфекцію.

Філіп був ушпиталений до лікарні короля Едуарда VII в Лондоні 16 лютого. У березні його перевели в лікарню Святого Варфоломія – спеціалізовану високотехнологічну лікарню – для операції, яка пов’язана з “уже наявним серцевим захворюванням”.

Раніше повідомлялося, що у зв’язку з пандемією коронавірусу похорон герцога Единбурзького принца Філіпа відбудеться з певними змінами. Прощання з членом королівської родини пройде без представників громадськості.

  • Зазначається, що це було найдовше перебування принца в лікарні. Після виписки Філіп повернувся до Віндзорського замку. 
  • Там він і помер 9 квітня. Детальніше про смерть принца Філіпа – у матеріалі.
  • #Букви зібрали знакові фото, які розповідають про життєвий шлях герцога Единбурзького.
  • Принца Філіпа поховають у суботу, 17 квітня. Церемонія пройде у каплиці Святого Георгія в Віндзорському замку – початок о 15:00 за місцевим часом (17:00 за Києвом).
Теги: королівська родина, Великобритания, королівська родина, принц Филипп, смерть, принц Чарльз

Читать #Буквы в Telegram и в Facebook